Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Додаток
до наказу Ржищівського міського суду Київської області
від 19.08.2022 № 9-од/г
Алгоритм дій працівників
Ржищівського міського суду Київській області
та відвідувачів суду, які перебувають у приміщенні суду при сигналі "Повітряна тривога"
І. Щоб почути сигнал "Повітряна тривога" необхідно встановити на телефоні (смартфоні) застосунок "Повітряна тривога"
1) Встановити на телефоні (смартфоні) застосунок "Повітряна тривога".
Компанія Ajax Systems разом із stfalcon.com та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України випустила застосунок "Повітряна тривога".
Щоб отримувати сповіщення:
Сигнал передається також через систему оповіщення (сирени), регіональне радіо та телебачення.
У крайніх випадках або місцях, куди не дістають сирени, сигнали тривоги можуть передавати дзвони на церквах.
ІІ. Якщо почули сигнал оповіщення (сирени), перебуваючи на робочому місці у приміщенні Ржищівського міського суду Київської області:
2) м. Ржищів, вул. Соборна, 87 (коридор (хол) І поверху приміщення суду загальною площею 13,9 кв.м.)
зайняти місце в укритті та виконувати наступні вимоги: не палити, не смітити, голосно не розмовляти, дотримуватися спокою та порядку;
ІІІ. З урахуванням рекомендацій Ради суддів України, суддям та секретарям судових засідань:
Суддям оголошувати технічну перерву у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших оповіщень про небезпеку.
Запропонувати всім присутнім у залі судових засідань залишити зал судових засідань та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення (вул. Соборна, 114, Соборна, 110) або за бажанням пройти до укриття – коридору (холу), що знаходиться на першому поверсі приміщення суду і захищене двома стінами (що не є бомбосховищем).
Секретареві судових засідань зупинити фіксування судового процесу, зберегти протокол, вимкнути комп’ютер, вимкнути інші електроприлади, закрити вікна, закрити зал судових засідань та рухатися в укриття.
Суддям після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіка призначених судових засідань вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання.
ІV. Співробітникам суду та Служби судової охорони:
Після оповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку пропонувати учасникам судових засідань та відвідувачам негайно залишити приміщення суду до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту, або, за бажанням, пройти до укриття – коридору (холу), що знаходиться на першому поверсі приміщення суду і захищений двома стінами (що не є бомбосховищем).
Працівникам Служби судової охорони під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, не допускати відвідування суду громадянами (працівниками правоохоронних органів, прокуратури, адвокатами, учасниками судового процесу тощо).
V. Якщо працівники суду почули сигнал оповіщення (сирени) в робочий час, перебуваючи в громадському місці або в іншій адміністративній будівлі:
VІ. Загальні правила поводження кожного у випадку небезпеки (у тому числі після сигналу "Повітряна тривога").
Бережіть себе!